Zakłady live to opcja, która powoli staje się obowiązkowa do zaoferowania przez każdego bukmachera. Choć wielu bukmacherów wciąż jej nie oferuje, to Ci którzy to robią zwracają na siebie uwagę fanów sportowych wrażeń z całego świata.

Czym są zakłady live?

Zakłady live to możliwość stawiania zakładów na wydarzenia sportowe w trakcie ich trwania. Klienci mogą obstawiać niemal każdy sport świata, w tym piłkę nożną, futbol amerykański, baseball, koszykówkę i wiele więcej. Zakłady live sprawiają, że jesteś w samym centrum akcji.

Ekran z zakładami live zawiera zakłady na każde rozegranie, każde dotknięcie piłki, każdy rzut spoza pola gry. Zakłady proponowane na stronach z zakładami live są bardzo różnorodne, przez co każdy powinien czuć się zadowolony. W grach w których akcja toczy się niemal bez przerwy, takich jak piłka nożna, stawki zakładów są aktualizowane okresowo w trakcie trwania meczu, oraz przy zmianie wyniku na korzyść którejś z drużyn.

Zakłady live

Zakłady live strategie

W sportach takich jak futbol amerykański, gdzie występuje wiele przerw, stawki zakładów live będą znikać, lub blokować się po skończeniu rozegrania. Możliwość stawiania zakładów zostanie ponownie wznowiona po rozpoczęciu następnego zagrania. Klienci mogą wtedy wybierać spośród zakładów dostępnych na tablicy i obstawiać kolejne zagranie lub wynik. Zakład zostanie uregulowany zaraz po rozpoczęciu się rozgrywki, co zostanie odzwierciedlone w twoich dostępnych środkach.

Zakłady live oferują niezliczenie wiele możliwości obstawiania wyniku każdego zagrania, podania, czy posiadania piłki. Od obstawiania na twojego ulubionego gracza w hokeja, po zakładanie się o to, że twoja ulubiona drużyna zremisuje w 91. minucie, zakłady live oferują unikatowe możliwości jak na sportowy hazard.

BukmacherskieBonusy & Recenzja
Unibet
Rozpocząć odtwarzanie

Unibet

Twój pierwszy zakład po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, oddamy Ci 50% stawki, do 123 PLN
William Hill Sázkové Kanceláře
Rozpocząć odtwarzanie

William Hill

Bonus Powitalny €25 na zakłady sportowe
888 CasinoRozpocząć odtwarzanie

888 Sport

TREBLE kursy na pierwszego zakładu