Party Poker opinie

Oprogramowanie i grafika

Nowe oprogramowanie zostało wprowadzone dopiero w ubiegłym roku (2015). Jest bardzo szybkie i sprawuje się świetnie, okraszona nowoczesną grafiką wersja mobilna pozwala grać w internetowego pokera poza domem. Wszystko działa jak powinno, nawet jeśli twój internet chodzi wolno, specjalnie dla Ciebie po kliknięciu w wolne miejsce przy stole, aplikacja zaczeka aż 15 sekund. Do niedawna oprogramowanie straszyło grafiką i wymagało odświeżenia, zmieniło się to ostatniego roku, teraz wszystko jest tak nowoczesne jak być powinno. Dodano także nowe funkcje, takie jak osiągnięcia do odblokowania oraz wiele funkcji społecznościowych, przez co Party Poker stał się o wiele ciekawszy od innych stron z poker online.

Poziom rywalizacji

Party Poker jest często nazywany akwarium, przez to że jest tu wiele płotek (płotka to nowy gracz, który nie wie jak grać), a ich liczba zwiększyła się jeszcze bardziej, po tym jak usunięto stoły z wysokimi stawkami. Dla doświadczonych graczy to dobry powód do gry, z racji tego, że celem przecież jest wygrywanie i zarabianie pieniędzy. Lecz każdy gracz musi gdzieś zacząć, a ww.PartyPoker.com daje dobrą okazję, by zagrać z ludźmi o poziomie bardziej zbliżonym do początkującego niż na innych stronach – a to oznacza, ze jest to dobre miejsce na rozpoczęcie swojej przygody i wpłacenie pierwszych pieniędzy. Oczywiście ilość początkujących zmniejsza się wraz z tym jak rośnie stawka. Widać to zwłaszcza w przypadku Limit Hold’em, które na tej stronie jest bardziej popularne niż na innych.

Gry stolikowe z gotówką

W grach stolikowych najważniejsza jest akcja! Są to najluźniejsze rozdania jakie znajdziesz w internecie, nie ma tu żadnych limitów, a gra się gotówką. Ogromna baza graczy oznacza, że możesz bez przerwy zawsze z kimś grać 24/7, 365 dni w roku, o dowolną stawkę. Gry Party Poker w których działa kod bonusowy 2016: Hold’em; Limit, No Limit i PL. Omaho i Omaha Hi/Lo; Limit, No Limit i Pot Limit; 7Stud Hi i Hi/lo, Limit. Limity zawierają się w liczbach: NL/PL: 25, 50, 100, 200, 400, 600, 1000, 2000 Limit: 5/1, 1/2, 2/4, 3/6, 5/10, 10/20.

Wsparcie

Wiadomości natychmiastowe są obsługiwane poprzez live czat, a do tego oferują całkiem dobre wsparcie mailowe – ich obsługa klienta działa 24/7, na odpowiedź czeka się przeważnie do 24 godzin.

Wnioski

Party Poker to niesamowita strona dla początkujących, którzy chcą grać gotówką, z racji tego, ze znajdziesz tu wielu sobie podobnych, dla doświadczonych graczy, którzy lubią grać przeciw początkującym, dla ludzi z niektórych państw, którym nie chce się zakładać tymczasowych kont, dla ludzi którzy lubią grę dla sześciu graczy oraz dla ludzi, którzy lubią ogromne wygrane w turniejach.

Party Poker Opinie
4.9

Podsumowanie

Zalety

  • Wspaniała baza użytkowników, zawsze znajdziesz kogoś do gry
  • Masa promocji dla graczy
  • Dostępne zarówno dla systemów Mac jak i Windows
  • Łatwe w użyciu oprogramowanie
  • Codzienne turnieje pokera na każdym poziomie
  • Solidny program nagród, polecamy użyć naszego unikatowego kodu bonusowego CC500

Wady

  • Brak gier o wysokim limicie w ofercie
  • Opłaty na niektórych metodach wypłat

Zagraj teraz