Witamy w sekcji o tym jak obstawiać zakłady bukmacherskie, pokażemy tu kilka rzeczy nad którymi warto się zastanowić jeżeli mamy zamiar uprawiać hazard przez internet.

Poradnik o tym jak obstawiać zakłady bukmacherskie

Który bukmacher jest najlepszy i dlaczego? Teraz te pytanie może wydawać się łatwe, ale na odpowiedź na nie może się zmieniać ze względu na wiele różnych powodów. Każdy bukmacher ma swoje wady i zalety, wśród nich musisz odnaleźć dla siebie złoty środek.

Omówimy tutaj kilka rzeczy za którymi warto się rozglądać jeśli na poważnie myślisz o obstawianiu zakładów bukmacherskich i wyborze odpowiedniego bukmachera.

Jako początkujący najpewniej będziesz się rozglądał za tymi rzeczami:

(Kolejność bez znaczenia)

Jak Obstawiać Zakłady Bukmacherskie

Znana marka

Oczywiście znane firmy i marki nie zawsze są najlepszym wyborem, jednakże łatwiej powierzyć im pieniądze, gdyż działają już jakiś czas i można im ufać.

Prosty w użyciu interfejs

Nie ma nic gorszego od logowania się na niedopracowane strony bukmacherskie i braku możliwości postawienia zakładu z powodu wolnego, nieczytelnego i trudnego w nawigacji interfejsu. Upewnij się, że dobrze przetestowałeś stronę, zanim wpłacisz na nią pokaźną sumę pieniądzy, oraz sprawdź mobilną wersję strony, w razie gdybyś chciał obstawiać zakłady poza domem.

Oferta ze wszystkimi sportami jakie masz zamiar obstawiać

Może to głupio zabrzmieć, ale nie wszyscy bukmacherzy zajmują się wszystkimi sportami. Niektórzy skupiają się na Wielkiej Brytanii, inni na całym rynku europejskim. Jeżeli masz zamiar obstawiać piłkę nożną, upewnij się, że dany bukmacher ma ją w swojej ofercie!

Hojna premia początkowa

Zawsze jest miło móc obstawić zakład za darmo, a im więcej za darmo, tym lepiej, nie jest tak? Niestety, nie zawsze, musisz bardzo uważać z zasadami regulaminu dotyczącymi premii. Nie ma zbyt wiele pożytku z bonusu, którego nie możesz wypłacić. Upewnij się się jak wyglądają zasady darmowego zakładu.

Obecnie trwające promocje

Aktywnie przeglądam aktualne promocje, przez to jak bardzo udział w nich jest opłacalny. Niektóre promocje mogą naprawdę polepszyć twoje saldo. Często dodaję najnowsze promocje na mojego bloga poświęconego zakładom bukmacherskim, dobrym pomysłem jest skorzystanie z subskrypcji RSS tego bloga.

Transmisje Live

Raczej nie korzystam z transmisji na żywo, a to z racji tego, że obstawiam głównie sporty lecące w telewizji. Jednakże jeśli nie posiadasz pakietu sportowego, lub nic akurat nie leci w telewizji, możliwość skorzystania z transmisji live to naprawdę duża zaleta.

Oferta ze wszystkimi sportami jakie masz zamiar obstawiać

Konkurencyjne kursy

Musisz korzystać z bukmachera, który oferuje konkurencyjne kursy, w trakcie całego sezonu będę to setki, jeśli nie tysiące złotych na plus. Wszyscy bukmacherzy podani poniżej mają dobre stawki.

System szybkich wypłat

Otrzymywanie wygranych w przyzwoitym czasie jest jednym z głównych czynników, który biorę pod uwagę przy ocenie. Bukmacherzy to nie banki i nie lubię kiedy zarabiają korzystając z moich pieniędzy.

Elastyczna obsługa klienta

Jeżeli masz problem, to chcesz by został rozwiązany w profesjonalny sposób. Nie musi to być za każdym razem, ale szybka odpowiedź jest zawsze doceniana.

Wszystkie te rzeczy są ważne, niektóre bardziej niż inne, jednakże nigdy nie wybrałbym bukmachera który ma opinię spóźniającego się z wypłatami. To raczej oczywiste, że nie masz zamiaru zbyt długo czekać na swoją wygraną! Oprócz tego warto rozglądać się za promocjami, w moim przypadku stanowią one solidne podwyższenie wygranych i są kluczem do wychodzenia na plus.

BukmacherskieBonusy & Recenzja
Unibet
Rozpocząć odtwarzanie

Unibet

Twój pierwszy zakład po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, oddamy Ci 50% stawki, do 123 PLN
William Hill Sázkové Kanceláře
Rozpocząć odtwarzanie

William Hill

Bonus Powitalny €25 na zakłady sportowe
888 CasinoRozpocząć odtwarzanie

888 Sport

TREBLE kursy na pierwszego zakładu