Online Ruletka Za Darmo: Roulette Professional Series

To co zawsze byśmy radzili robić, to testować wersje demo gier, zanim zagrasz za prawdziwe pieniądze. Graj w ruletkę dla zabawy i zapoznaj się ze specyfiką zakładów oraz cechami każdej gry, zanim zaryzykujesz jakiekolwiek pieniądze. Rozrzutnicy lubią Ruletkę Premier lub Ruletkę Player’s Suite (£3000 limitu na stole). Ci z kolei, którzy chcą zabezpieczyć swoje zakłady, mogą zagrać w Ruletkę Multi Wheel.

Roulette Professional Series pozwala spróbować gry w ruletkę z pewną modyfikacją. Nowy wariant wykorzystuje standardowy europejski stół do ruletki, ale urozmaica rozgrywkę dodając do niej szeroki zakres nowych zakładów, umożliwiających wypłaty w stosunku 35 do jednego.

Roulette Professional Series oferuje:

  • Wygrana z zakładu Straight: 35 do 1
  • Zakres zakładu: €0.10 do €75,000

Rozgrywka wygląda z grubsza tak, jak w standardowej ruletka online. Wybierasz limit stołu – niski, zwykły, wysoki lub VIP – a następnie wnosisz zakład. Różnica polega na tym, że poza tradycyjnymi zakładami, możliwe są również zakłady specjalne, które dają więcej szans na wygraną. Dotyczą one wyższych stawek, ale oferują olbrzymie wypłaty w stosunku 35 do jednego. Jeśli szczęście dopisze, wygrać można nawet €156,000. Każdy miłośnik ruletki powinien tego spróbować.

Gra ta jest internetową wersją europejskiej ruletki w której gracze muszą przewidzieć na którym z 37 przedziałów wyląduje kulka. Ci, którym dopisze szczęście, zabierają wygraną.

Online Ruletka Za Darmo

Roulette Professional Series
4.9

Streszczenie

Jeden z najlepszych ruletka online za darmo.