Bet365 Poker opinie

Zagraj teraz

Założony w 2001 roku Bet365 Poker to silny konkurent w świecie internetowego pokera. Zapewnia wiele turniejów i okazji do zdobycia wstępu na duże turnieje w rzeczywistym świecie. Jeżeli jesteś dobrym graczem, Bet365 ma dla Ciebie wiele do zaoferowania. Mimo, że ze strony korzysta wielu poważnych graczy, wciąż jest wiele do ugrania.

Bet365 Poker w skrócie

Wielu pokerzystów lubi także sobie pograć w internetowym kasynie. Zaletą Bet365 jest to że oferuje szeroki zakres zwykłych gier od blackjacka po wideo pokera, wszystkie dostępne od zaraz. Nasi eksperci grali za prawdziwe pieniądze i przetestowali kasyno Bet365, po to żebyś ty nie musiał tego robić.

Ogólny wniosek z naszej recenzji Bet365 Poker jest taki, że to jedna z lepszych stron dla graczy z Europy, którzy chcą zdobyć duża przewagę w turniejach oraz dostawać wiele bonusów pozwalających grać dłużej.

Różnorodność rozgrywek dostępnych na Bet365 Poker jest doskonała i obejmuje szeroki zakres wysokości wpisowego, od niskiej do wysokiej. Bet365 Poker zapewnia największą ze wszystkich ilość metod płatności oraz akceptuje większość walut.

Wad Bet365 Poker jest to, że nie akceptuje graczy z USA. Jednakże jest to doskonała strona dla Europejczyków, jedna z lepszych wykorzystujących system Playtech. Zawsze przebywa tu wielu graczy, dzięki czemu o każdej porze znajdziesz chętnych na dowolny rodzaj gry.

Oprogramowanie

Bet365 korzysta z oprogramowania Playtech, nie jest to najbardziej ekscytująca platforma na rynku, za to jest stabilna i bezpieczna. Oprogramowanie Playtech jest łatwe do pobrania i zainstalowania, oferuje dobrą grywalność, jest łatwe w użyciu oraz rzadko się psuje. Bet365 Poker posiada także doskonały zespół wsparcia klienta, z którym można się skontaktować poprzez email, czat na żywo lub telefonicznie. Dzięki niemu wszelkie trudności jaki napotkasz na swojej drodze zostaną szybko rozwiązane i będziesz mógł w spokoju wrócić do gry.

Przygotowując tę recenzję bardzo polubiliśmy fakt, że oprogramowanie Bet365 Poker posiada opcję zmiany rozmiaru stołu, przez co na ekranie można wyświetlać aż do 16 stołów naraz. Daje to dużą elastyczność i pozwala wygrywać więcej oraz częściej.

Bonus powitalny

Na pewno zadowoli Cię to, że czeka na Ciebie niezły bonus powitalny, który odblokowuje się wraz z tym jak grasz. Zajrzyj na do stronę z kodami promocyjnymi do Bet365, by dowiedzieć się więcej szczegółów. Pod względem bonusów oceniliśmy Bet365 wysoko, dlatego, że oferowane bonusy są całkiem porządne i nie trzeba się zbytnio gimnastykować, by je odblokować. Nie potrzebujesz nawet żadnego kodu, żeby odblokować niezły bonus przy pierwszej wpłacie, a to oznacza sporo dodatkowej gotówki do gry od zaraz.

Turnieje

Łączna wartość nagród w zapowiedzianych turniejach wynosi $20 milionów, mimo to poziom graczy nadal nie jest zbyt wysoki, dzięki czemu początkujący gracze mają szansę coś wygrać. Bet365 Poker oferuje także znakomity program lojalnościowy, który pozwala uzbierać dodatkowe pieniądze w trakcie grania i czyni tę stronę świetnym wyborem do gry na stałe.

Bet365 Poker Opinie
4.8

Podsumowanie

Zalety

  • Duży ruch na stronie rozłożony na różne warianty gry w pokera
  • Dobrej jakości oprogramowanie, które jest bezpieczne i łatwe w obsłudze
  • Szybko przyznawany bonusach
  • Możliwość korzystania z tego samego konta w kasynie i u bukmachera
  • Masa darmowych narzędzi

Wady

  • Brak opcji gry na komputerach Mac
  • Poziom jest wysoki, przez co gra się trudno

Zagraj teraz