Poker PolskaPoker Polska to aplikacja do gry w pokera online na Androida, iPhone’a, PC i inne urządzenia mobilne.

Kochasz pokera, ale nie masz zamiaru chodzić do kasyna? Grasz najlepiej ze swoich przyjaciół? Czy masz ochotę zagrać w pokera z zacisza swojego domu – otoczony przez przekąski i wszystko czego potrzebujesz w zasięgu ręki? Czy potrafisz zachować pokerową twarz?

Poker – grać na pieniądze

PokeroweBonusy & Recenzja
William Hill Poker ClubRozpocząć odtwarzanie

PokerStars

Kod: STARS600 - 100% wpłaty - aż do 600 $
Party PokerRozpocząć odtwarzanie

Party Poker

Wygraj do 170.000 $ w kilka minut. Pomnóż swoje wpisowe nawet 10.000 razy! Dodatkowa premia za wyeliminowanie gracza.

Rozwijana i zaprojektowana przez Playshoo Limited, jednego z najbardziej znanych i najlepiej przyjętych deweloperów na rynku, Poker Polska to gra, która pozwoli Ci grać z przyjaciółmi, bez wychodzenia z domu – do tego jest dostępna na Androida, iPhone’a, PC i inne urządzenia mobilne.

Możesz zacząć grać od zaraz, rejestracja nie jest wymagana.

Wygraj niesamowite nagrody i bonusy, oraz zapewnij sobie i znajomym najlepsze doznania jakie mogą płynąć z gry w pokera.

 

Jak zagrać w Poker Polska

Kiedy grasz na Androidzie, wystarczy, że dotkniesz ekranu swojego urządzenia, a postać poruszy się w oczekiwanym kierunku, lub przewróci kartę, którą wybrałeś.

Kiedy zasiądziesz przy stole pokerowym, osoba rozdająca karty zostanie umieszczona pośrodku, a ty wraz z innym graczami, dookoła stołu.

Kolorowe żetony

Tak jak w prawdziwej grze, graczom zostaną zaoferowane żetony. Każdy kolorowy żeton oznacza pewną ilość pieniędzy. Niebieski to dwa tysiące, czerwony to dziesięć tysięcy, żółty to czterdzieści tysięcy i ostatni, ale z najwyższą wartością, zielony, który reprezentuje sto tysięcy. Żetony, które znajdują się w posiadaniu gracza wyświetlają się w tabeli obok jego zdjęcia profilowego. Ich ilość obniża się automatycznie z chwilą postawienia przy ich użyciu zakładu.

Karty

Karty zostaną rozdane i podane graczom. Będziesz w stanie zobaczyć karty rozdane na środku stołu. Karta gracza, który zdecyduje się ujawnić, zostanie pokazana figurą do góry po prwaej stronie jej zdjęcia profilowego.

Poker Polska online

Drinki

Tak jak w prawdziwym kasynie, każdy gracz może sobie zamówić kolejkę drinka. Każdy z drinków ma cenę, która zostanie odjęta od całkowitej puli pieniędzy zarobionych w trakcie gry.

Zasady wygranej

Mechanika i zasady gry są podobne do gier rozgrywanych w prawdziwym życiu. Brakuje tu jednak oszukiwania, takiego jak na przykład liczenie kard, ponieważ wszystko jest wygenerowane komputerowo.

Wygraj grę i zgarnij dla siebie najwyższą pulę pieniędzy. Pod koniec gry będziesz mógł wymienić żetony, które zdobyłeś, na odpowiednią ilość pieniędzy. Jeśli zdecydujesz się zagrać ponownie, następną rundę, będziesz mógł ich użyć, by kupić więcej żetonów.

Duże wydarzenia

W tej grze można brać udział w dużych turniejach pokerowych i wygrywać mistrzowskie nagrody. Duże turnieje są ogłaszane losowo w trakcie gry.

Zostań królem lub królową pokera

Kiedy będziesz grał ze swoimi przyjaciółmi lub innymi graczami, będziesz zdobywał złote monety i pieniądze. Wraz z tym jak zaczniesz więcej wygrywać, twój ranking wzniesie się na wyższe pozycje – staniesz się pro, a ostatecznie, być może, zostaniesz ogłoszony królem lub królową pokera!

Cechy Poker Polska

Jest kilka rzeczy, które wyróżniają tę grę, a gracze je pokochają. Są to między innymi:

Oszałamiająca grafika

Poker Polska posiada niesamowitą grafikę 3D – od postaci po otoczenie, efekty dźwiękowe i interfejs gry. Ilustracje i efekty są jak żywe, przez co masz wrażenie jak przy odwiedzinach w prawdziwym kasynie w Las Vegas!

Atmosfera prawdziwego kasyna

W związku ze wspomnianą wcześniej oszałamiającą grafiką, ta gra tworzy atmosferę prawdziwego kasyna – z tą różnicą, że siedzisz przed komputerem. W trakcie gry możesz nalać sobie drinka, by lepiej wczuć się w charakter gry.

Poker

Gra za darmo

Inną ciekawą cechą Poker Polska jest to, że dostępny jest ZA DARMO. Kiedy już go pobierzesz i zainstalujesz, możesz grać ile zechcesz, bez żadnych opłat. W grze jednak dostępne są także płatne przedmioty, a jeśli pilnie potrzebujesz żetonów, możesz je dokupić za prawdziwe pieniądze.

Granie z przyjaciółmi

To wspaniały sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, szczególnie wtedy gdy spotykacie się ze sobą, żeby razem pograć.

Rozgrywka w czasie rzeczywistym

Poker Polska zapewnia rozgrywkę w czasie rzeczywistym, dzięki czemu nie musisz czekać na innych graczy, by zacząć grać.

Może uzależniać

Słyszałeś historie o ludziach uzależnionych od gry w kasynach? Cóż, ten poker nie różni się zbytnio od tego w kasynie. Tutaj także możesz się uzależnić – nieważne czy wygrywasz lub przegrywasz. Różnica polega na tym, że grając w tę wersję, nie tracisz ogromnych ilości pieniędzy na grze w kasynie. Pamiętaj o tym i nie mów, że nikt nie przestrzegał Cię, przed tym jak bardzo to uzależnia.